Люди Фото

У Франківську стартували «Міські гранти» від «Теплого міста»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 22 вересня, в громадському ресторані «Urban Space 100» команда платформи «Тепле місто» презентувала програму «Міські гранти».

DSC_1187

Ця програма створена, аби активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які хочуть розвивати місто, втілювати практичні проекти та залучати громаду до активної участі в процесах розвитку Івано-Франківська.

За словами співзасновника платформи «Тепле місто» Юрія Филюка, підтримка міських ініціатив – якраз одна з головних завдань «Теплого міста». Тому в рамках цієї програми вони на конкурсній основі надаватимуть організаційне сприяння та фінансову підтримку соціальним проектам та ініціативам, які направленні на сталий розвиток міста.

DSC_1180

“Тематика проектів буде складатися з семи основних пріоритетів з якими працює і працюватиме «Тепле місто», – зауважив Юрій Филюк. – Зокрема, проекти з розвитку міського простору, сучасне мистецтво, гарячий спорт, стала мобільність, екологія та енергоефективність, освіта і також прогресивне підприємництво».

Головна умова програми – всі проекти мають бути реалізовані в Івано-Франківську протягом трьох місяців.

Спеціальна експертна комісія вибиратиме чотири кращі проекти, які й отримають фінансування до 10 тисяч гривень на кожен. Ці проекти будуть реалізовуватися взимку. Також організатори обіцяють проводити такі конкурси тричі на рік, аби реалізовувати проекти влітку чи восени.

Набір заявок на отримання гранту від «Теплого міста» стартує вже від сьогодні та триватиме місяць – до 22 жовтня. Заповнити заявочну форму можна на сайті платформи “Теплого міста”

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.