Люди Фото

У Франківську розроблятимуть нові технології видобутку природного газу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 22 квітня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась четверта міжнародна науково-технічна конференція “Нафтогазова енергетика 2015”.

IMG_2849

“Наші плани – щороку збільшувати у півтора рази видобуток природного газу в Україні, – сказав Іван Гафич, головний геолог найбільшого приватного видобувача природного газу в Україні ПрАТ “Нафтогазвидобування”. – Проте зараз ми маємо велику проблему із кадрами, налагодженням системної співпраці. Ми хочемо укласти із університетом нафти і газу договори про розробку нових технологій. Науково-дослідна робота міжнародних стандартів стосуватиметься геології, буріння надглибоких свердловин, розробки родовищ на великих глибинах”.

Як зазначив Гафич, “Нафтогазвидобування” наразі видобуває природній газ із свердловин глибиною 6660 км, що є для України рекордною цифрою.

IMG_2846

“Без свердловин немає газу, – додав Гафич. – Треба застосовувати сучасні технології, комплексні геологічні дослідження та працювати на крупних родовищах”.

На пленарне засідання приїхали не лише українські експерти у сфері нафтогазової енергетики, а й делегації із семи країн.

WP_20150422_001

“Представники фірм, які присутні на засіданні, готові створити на базі технопарку нашого вузу полігон для апробацій нових технологій”, – запевнив Олег Карпаш, проектор з наукової роботи і міжнародної діяльності університету нафти і газу.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: