Люди Фото

У Франківську розповідали про досвід Норвегії у питаннях реформ та ініціатив

Google+PinterestLinkedInTumblr

У громадському ресторані «Urban Space 100» відбулась зустріч із учасниками Програми Фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить країну» та проекту «Young entrepreneurs – Norwegian – Ukrainian Business Development» Норвезько-Української Торгової Палати (NUCC).

DSC_0729

У квітні учасники з Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Запоріжжя, Харкова та Києва побували в Норвегії та набиралися досвіду для реалізації реформ та ініціатив у своїх регіонах.
Івано-Франківськ – перше місто, де презентували програму. Тут її презентувала юрист, викладач НУ «Києво-Могилянська Академія» Наталія Тужеляк.

DSC_0731

«В Норвегії ми провели тиждень, практично відвідали всі міністерства – говорить Тужеляк. – Дізнавалися про реформи в сфері Мінюсту, настільки воно є можливістю для України, оскільки зараз в країна готує два етапи реформ – реформи в сфері юстиції та децентралізації. Дивилися яким чином розвивається спорт, освіта, діють активні громадські платформи. Наприклад, в Норвегії при кількості 5 мільйонів населення, діє 115 тисяч громадських організацій. Тобто населення там нереально активне».

Також  учасники програми розповідали франківцям про особливості ведення бізнесу у Норвегії, розвиток спорту, а ще розказували про освітні можливості стажування для української молоді в інших країнах.

Довідка: Програму «Молодь змінить країну» Фонд Богдана Гаврилишина започаткував у 2012 році і вже більше 200 молодих людей змогли відвідати Австрію, Німеччину, Норвегію, Швейцарію, Швецію, Польщу. Досвід отриманий там допомагає молоді – учасникам програми побудувати нову якісну та ефективну модель державного управління. Основна мета програми – створення критичної маси молодих людей, які є рушієм змін та реформ на державному рівні та у регіонах.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.