Люди Фото

У Франківську розказували, як знайти лікаря через Інтернет

Google+PinterestLinkedInTumblr

В громадському ресторані «Urban Space 100» презентували проект медичного сервісу «DOC.UA». В Івано-Франківську його презентували за сприяння громадської організації «Медична фундація Прикарпаття».

IMG_0170

За словами заступника директора сервісу «DOC.UA» Олексія Гука, цей сервіс збирає інформацію про всіх лікарів України і дає можливість вибору для пацієнта.

IMG_0172

«Вибрати можна за різними критеріями, в якому районі розташована клініка, вартість послуг, інформація про лікаря, відгуки інших пацієнтів, – говорить Гук. – Також працює кол-центр, куди можна зателефонувати і працівники з медосвітою зможуть надати консультацію і підібрати лікаря».

IMG_0181

Програма вже працює у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Одесі. Щомісяця у сервіс DOC.UA звертається близько 5 тисяч людей.

IMG_0180

Тут зібрано інформацію про 2370 лікарів, 300 клінік та 70 діагностичних центрів. Будь-яка людина може зайти на сайт DOC.UA та отримати потрібну інформацію.

За словами Олексія Гука, для всіх пацієнтів сервіс є безкоштовний. Ціни представлені на сайті повністю співпадають з прайсом клініки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.