Люди

У Франківську приватну лабораторію виганяють із міськлікарні через конфлікт із головним лікарем

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Приватну лабораторію «Пріма МЕД» виживають із центральної міської лікарні, безпідставно відмовляючись продовжувати термін дії договору оренди. Ліцензія лабораторії зареєстрована саме на адресу приміщення, що знаходиться в ЦМКЛ. Тому розірвання договору означає втрату ліцензії, пише ГК.

11950763_940803925982390_749542876_n[1]

У середу, 2 вересня, директор ПП «Пріма МЕД» Роман Стефанишин зібрав прес-конференцію, аби попросити підтримки в громади міста, оскільки керівництво лікарні відверто ігнорує всі спроби конструктивного діалогу.

Стефанишин пояснив, що справжня причина – в особистому конфлікті між ним та головним лікарем закладу Тарасом Масляком, що триває ще з 2008 року. Саме з того часу головний лікар планомірно розпочав наступ на «Пріма МЕД».

«Тарас Масляк навіть не гребував використовувати свій адміністративний ресурс, аби різноманітними способами «вижити» нашу лабораторію, – каже Роман Стефанишин. – Наприклад, я знаю, що він збирав завідуючих усіх відділів та забороняв їм використовувати результати аналізів, зроблених у «Пріма МЕД». Натомість наказував скеровувати пацієнтів до лікарняної лабораторії, де не виконується й половина потрібних аналізів».

Стефанишин запевняє, що пропонував головному лікарю різні альтернативи вирішення конфлікту, наприклад, за кошт «Пріма МЕД» побудувати і обладнати потрібну для лікарні площу. Однак пропозиція так і залишилася без жодної відповіді.

Анатолій Богуш, голова профкому ЦМКЛ, завідуючий хірургічним відділом, який теж був присутній на конференції, заявив, що звернення Романа Стефанишина є грою на публіку. Він пояснив, що приміщення, яке орендує «Пріма МЕД», необхідне для лікарняних потреб.

Що саме там планується – так і не зміг сказати.

Наразі цей конфлікт загострився, уже на вересень призначили судове слухання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.