Люди

У Франківську провели конференцію Manage IT Rally для проектних менеджерів

Google+PinterestLinkedInTumblr
У суботу, 4 вересня, у Івано-Франківську відбулася конференція Manage IT Rally #4, призначена для розвитку спільноти проектних менеджерів міста та створення активної платформи ІТ проектного менеджменту.

Конференцію організували для:

  • керівників проектів та проектних координаторів ІТ-компаній;
  • топ-менеджерів та керівників відділів;
  • початківців, які навчаються та розвиваються в сфері проектного менеджменту.

«Manage IT Rally ми робимо кожні два місяці, збираємо практикуючих франківських і не лише франківських управлінців, керівників проектів. Сьогодні у нас виступили троє спікерів із 10 найбільших ІТ-компаній України, які розповіли про кращі практики, досвід та методологію управління проектами. На захід прийшло близько 40 відвідувачів, які є працівниками ІТ-галузі міста, вони задавали багато питань, дізналися чимало нового про проектне управління», – каже співорганізатор IT Rally Іван Дячишин.

У програмі конференції Manage IT Rally #4 були доповіді та панельна дискусія. Своїм досвідом та знаннями поділилися троє успішних проектних менеджерів – Віталій Бердій, Павло Гладун та Євген Полозюков.

«Це подія, яка відбувається, аби зібрати проект-менеджерів Івано-Франківська, розвиток самого ком’юніті, навчання новачків. Це можливість поділитися досвідом і можливість набратися нового досвіду, як спікера. Змога навчити чомусь людей, аби менеджери Франківська ставали кращими. Моя сьогоднішня доповідь стосувалася проектної документації, як правильно її робити, аби в кінці проект вийшов успішним», – розповів Delivery Manager компанії Intellias Віталій Бердій.

Для довідки:

Manage IT Rally – серія подій з проектного менеджменту від IT Rally, спрямована на розвиток тематичної спільноти міста. Основною метою заходу Manage IT Rally #4 є розвиток тематичного ком’юніті та створення активної платформи ІТ проектного менеджменту в Івано-Франківську.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.