Люди

У Франківську презентували новий логотип «Молодої Просвіти Прикарпаття»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 31 січня, у просторі Intellect Hub в Івано-Франківську звітувалася ГО «Молода Просвіта Прикарпаття». Крім того, презентували нове лого.

Організація змінила логотип, оскільки попередній використовували майже 20 років і він не є унікальним. В інших областях також зареєстровані структури зі схожою назвою, але вони не функціонують. Тому «Молода Просвіта Прикарпаття» не хоче ризикувати — щоб українські чи міжнародні партнери не плутали їх з тими, хто нині є лише на папері. Новий логотип розробила дизайн-агенція Brendari, пише “Репортер”.

«Основою лого є промінь світла і велика літера «П» — просвітництво, — каже Євгенія Бардяк, очільниця «Молодої Просвіти Прикарпаття». — Яскраві кольори, чіткість, простота форм вказують на молодість і дієвість, прагнення досягати результатів. Найближчим часом розробимо і новий візуальний стиль».

Також на презентації представили перший промоційний ролик організації, який закликає до роботи молодь і молодих духом людей. Відео буде доступне у соціальних мережах, зокрема на сторінці «Молодої Просвіти Прикарпаття».

Крім того, організація розробила стратегічний план діяльності на три наступні роки. У пріоритетах — розвиток громад, зокрема, сільських, пропагування прав людини, українознавство тощо. Перспективними партнерами визначили державні освітні установи, активну сільську молодь, українські та іноземні громадські організації, що працюють у галузі громадянської освіти.

«Серед наших зовнішніх цінностей є вдячність, відкритість, компетентність і вміння віддавати, — говорить Катя Микитюк, представниця ГО «Молода Просвіта Прикарпаття». — І мені особисто все це дуже близьке, тому я і є в цій організації».

Проект «Розвиток діяльності громадської організації Прикарпаття «Молода Просвіта» підтримується The Regional Environmental Center for Central and Eastern Europe (REC) у рамках проекту «Місцеві ініціативи для сталої України» (LINK) при сприянні Міністерства клімату та довкілля Норвегії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.