Люди Фото

У Франківську презентували короткометражний фільм Надії Белік “Весілля. Олінклюзів”

Google+PinterestLinkedInTumblr

27 липня в Urban Space 100 громадська організація “Кінороби” презентувала короткометражку Надії Белік “Весілля. Олінклюзів”.

Фільм знято за підтримки гранту від Urban Space 100 в рамках навчального курсу з кіновиробництва для початківців Filmmaking 101 від одеської студії “100Кубов”. 12 учасників програми протягом двох місяців вивчали кіномайстерність, а потім взялись до основного завдання – зйомки короткометражного фільму. Методом внутрішнього голосування обрали сценарій Надії Белік.

“Щоправда, була обов’язкова умова: зйомки мали вкластися в один день, а сценарій мав займати не більше п’яти сторінок,” – говорить Сергій Караванець, керівник проекту “Кінороби”.

За професією Надія – фотограф, мала зйомки з Pianoboy та Бумбокс. Тобто до відео вона не мала ніякого відношення. На курс потрапила суто з цікавості – хотіла подивитися, як працюють режисери. Сценарій переписувала по кілька разів – не могла остаточно обрати тему.

“Нам на курсах радили: коли не знаєте, про що писати, візьміть два абсолютно різні, не пов’язані між собою слова, наприклад “школа домогосподарок”, – розповідає Надія. – Ось я випадково і прочитала “олінклюзів”.

Фільм розповідає про дівчину Анну, яка у свій день народження в якості подарунку загадала чоловіка, а чорт-бармен виконав її бажання.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.