Люди Фото

У Франківську презентували книгу пастирських послань Андрея Шептицького

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 вересня, у книгарні «Є» відбулася презентація книги «Послання любови» . Її складають пастирські послання митрополита Андрея Шептицького до духовенства й вірних станиславівської епархії (1899-1904). Загалом їх тут вісім.

7-kaGOi_z3c

«Книга не є художньою, це більше публіцистика, проте читається на одному диханні, – розповідає редактор видавництва «Discursus» Ірина Голодюк. – Тут кожен знайде чудові та неповторні думки, поради».

wLZgCmQr6U0

«Всі тексти були адаптовані пунктуаційно та граматично, – додає модератор, – саму ж стилістику не змінили, тобто читач бачить твір «з уст» самого митрополита, його спосіб мислення, викладу думки».

Більше про визначну постать Андрея Шептицького розповів краєзнавець та історик Іван Монолатій.

«Цього року відзначаємо 150-річчя з дня народження митрополита, проте досі є люди, які не знають про його визначну роль для українців та франківчан зокрема. З такою проблемою ми стикнулися, коли пропонували владі поставити пам’ятник діячу. Були депутати, які навіть не знали, хто це, – зізнається історик. – Потрібно якомога більше популяризувати цю особу, поширювати його думки та вчення, розповідати про те, що він зробив для всіх нас».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.