Люди Фото

У Франківську претенденти на посаду інспектора з благоустрою пройшли співбесіди (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 18 березня, пройшла співбесіда на заміщення вакансій інспекторів новоствореної Муніципальної інспекції з благоустрою. Долучитись до нової організації зголосились 84 особи. З них конкурсна комісія відбере усього 20 осіб: 14 – діючих інспекторів і 6 – резервних, повідомляє прес-служба міського голови.

співбесіда МІБ (1)

Усний іспит складався з 4 питань з різних галузей знань. Одне стосувалось загальних норм законодавства України, інше– нових правил благоустрою Івано-Франківська, останні два -морально-етичних і світоглядних норм, яких повинен дотримуватись потенційний інспектор. До конкурсної комісії увійшли керівники структурних підрозділів департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою МВК.

За результатами співбесіди визначать штат з 20 працівників і оголосять результат вже наступного понеділка, 21 березня. По тому проведуть ще один іспит, запропонувавши для вирішення практичну ситуацію, з якою може зіткнутись інспектор на роботі. Так визначать 14 осіб основного складу, тобто тих, хто буде щодня патрулювати місто, решта ж 6 перебуватиме у резерві.

співбесіда МІБ (3)

До офіційного старту роботи нової інспекції з благоустрою, запланованого на 1 квітня, працівникам проведуть додаткове навчання, ознайомлять з особливостями патрулювання та розподілять по транспортним засобам. Дехто здійснюватиме й піші перевірки. Загалом Івано-Франківськ буде поділений на 9 секторів. При цьому зони перевірок для інспектора постійно змінюватимуться.

Нагадаємо, Муніципальна інспекція з благоустрою – унікальний проект в Україні, який діятиме на засадах і за принципом європейської екологічної поліції. Зміниться і підхід до організації праці. Якщо попередня інспекція перевіряла роботу лише комунальних підприємств, то нинішня зосереджуватиме увагу також і на приватних суб’єктах господарювання, і на фізичних особах.

співбесіда МІБ (2) (1)

Існуватиме чітка система оцінювання роботи працівників: за кількістю складених протоколів та якісними показниками служби. Максимальний штраф для фізичних осіб – 1360 грн., для юридичних – 1700 грн. І ці кошти – прямі надходження до міського бюджету на розвиток міста.

Нова інспекція буде дотримуватись принципів прозорості. Всі акти, рішення, протоколи оприлюднюватимуть на офіційному сайті. Крім того, у планах створення карти розкопок у місті, карти МАФів, карти прибирання тощо. Інспектори матимуть action-камери та смартфони з функцією геолокації. Усі конфліктні ситуації будуть висвітлювати в мережі. Налагоджуватиметься тісна співпраця з патрульною поліцією, адже коло інтересів десь буде перетинатись.

Побажати успіхів на іспиті майбутнім інспекторам завітав міський голова Руслан Марцінків: «Радий, що вже працює патрульна поліція, однак коло її компетенції обмежене. Тому й прийшла ідея створити нову Муніципальну інспекцію з благоустрою. Вірю, що новостворена інспекція зламає стереотипи і покаже високу результативність. Вірю, що спільними зусиллями наведемо порядок».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні