Люди

У Франківську помер професор університету нафти і газу Юрій Банахевич

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відійшов у вічність професор кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Банахевич Юрій Володимирович.

Про це повідомили на facebook-сторінці закладу, передає Репортер.

Довідково: Юрій Володимирович Банахевич – представник відомої в Україні наукової школи професора Осадчука Василя Антоновича, в якій розвиваються та продовжуються дослідження зі створення нових високоефективних технологій реновації магістральних трубопроводів і приладів діагностування стану металу конструкцій та споруд. Народився 2 лютого 1958 р. у м. Борислав Львівської області. В Івано-Франківському інституті наф­ти і газу (нині – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу) навчався за спеціальністю «Проектування та експлуатація нафтогазопроводів, газосховищ і нафтобаз». За направленням у 1980 р. розпочав трудову діяльність в Управлінні магістральних газопроводів (УМГ) «Львівтрансгаз», де пройшов становлення від машиніста технологічних компресорів до головного інженера Бібрського лінійного управління магістральних газопроводів.

У 1993 р. був переведений до апарату управління УМГ «Львівтрансгаз» на посаду начальника виробничого відділу з експлуатації лінійної частини магістральних газопроводів і газорозподільних станцій. З 2008 до 2018 р. Юрій Володимирович Банахевич працював в апараті управління ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», та обіймав посаду начальника відділу експлуатації лінійної частини магістральних газопроводів Департаменту транспортування газу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ». З 2018 р. працював на посаді професора кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні