Люди Розваги

У Франківську покажуть одну з найдорожчих та найбільш вистражданих вистав

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 11 травня, у фойє облмуздрамтеатру відбулася прес-конференція з приводу прем’єри вистави «Вона-земля» за новелами Василя Стефаника. Її покажуть вже в неділю, 14 травня, о 18.00.

Співрежисерами вистави стали директор драмтеатру Ростислав Держипілський та львів’янка, лауреат премії імені Шевченка Наталія Половинка. У виставі задіяли ще одного львів’янина – артиста Львівського молодіжного театру імені Леся Курбаса Олега Цьону.

«Для мене це одна із найдорожчих та вистражданих робіт. Думаю, матеріал вартий тих людей, які створюють цей твір, – каже Ростислав Держипільський. – Для мене ця вистава особлива. Це – велика подяка та вдячність».

Наталія Половинка зазначила, що в неділю на прем’єрі глядачі зможуть побачити підсумок їхньої спільної праці за дуже короткий час.

«Ця робота – вопль часу, вибух, в якому живемо, – говорить Половинка. – Стефаник пише з іншого зламу, з іншої війни, але такий злам ми переживаємо і зараз. Це вистава-провокація до мислення. Пропозиція і вам, і нам до спільних роздумів».

Ідея спільної постановки зародилася ще два роки тому. У неділю її покажуть у форматі – сцена на сцені. На прем’єру обіцяє приїхати правнучка Василя Стефаника.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні