Люди Світ Фото

У Франківську показали виставу польського народного театру “П’яте через десяте” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У рамках проведення Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону “Карпатський простір” в Івано-Франківському театрі ляльок імені Марійки Підгірянки презентували виставу польського народного театру А. Фредро у Львові “П’яте через десяте”, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

8_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)

Твір написаний режисером Збігнєвом Хшановським на основі текстів польського комедіографа Александра Фредро на замовлення Міжнародного фестивалю моновистав. Головний актор зіграв роль польською мовою.

За словами Збігнєва Хшановського, прем’єра вистави «П’яте через десяте» («Trzy po trzy») відбулася чотири роки тому у Вільнюсі. Також виставу показували у Львові, Кракові та Познані.

Твір «П’яте через десяте» висвітлює спогади з часів дитинства та юності Фредро. Дана вистава слугує цінним джерелом біографії комедіографа.

Принагідно зазначимо, що 28 травня актори театру А. Фредро у Львові презентують у Івано-Франківському театрі ляльок імені Марійки Підгірянки комедію Славомира Мрожека «У відкритому морі».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні