Люди Світ Фото

У Франківську показали «Портрети війни» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 21 листопада, у виставковому залі Національної спілки художників України, що на вулиці  Незалежності, 53 відкрили виставку унікального мистецького проекту Сергія Пущенка «Портрети добровольців на війні».

На виставці представлено портрети бійців 5-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правого сектора» та 5-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії.

На відкриття експозиції Сергій Пущенко або як називають його побратими – друг Художник прийшов у військовому однострої з відзнаками на грудях.

Розповідає, що у травні 2015 року він записався до лав добровольців і з того часу створив 110 портретів. З них 56 портретів виконано олійними фарбами на полотні.

«Вважаю, що створена історична серія, – говорить художник. – На кожному портреті воїни лишили свої думки, свої переживання. Серія цих полотен перетворена в книгу».

Портрети художник писав в перервах між боями, переважно на базі, коли бійці з передка приїздили на відпочинок. Каже, побратими по різному реагували, лише декілька відмовились.

На виставку завітало чимало франківців, серед них багато військових та волонтерів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.