Люди Фото

У Франківську обрали нового голову міського суду та його заступника

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківському міському суді відбулися вибори нового голови суду. Попередній керівник Лев Кишакевич перейшов на роботу до Верховного суду України.

На виборах були присутні 18 суддів. Роботу почали з вибору голови комісії, якою стала Наталія Деркевич. Далі обрали секретаря та лічильну комісію.

Єдиним кандидатом виявився суддя Тарас Антоняк.

“Буду організовувати роботу так, аби мешканці не відчували дискомфорту. І якомога менше незручностей, що ми називаємо “в отриманні судових послуг”, – каже Антоняк. – Суддя – менеджер між судом і громадою. Є амбітні плани щодо продовження роботи з відкритості суду”.

За результатами таємного голосування, за Антоняка проголосували 16 суддів, двоє утрималися. Таким чином його обрали головою суду на три роки.

Новообраний голова запропонував дві кандидатури в заступники – Олега Лазаріва та Дмитра Руденка.

“Це певна довіра. Я далеко не свята людина, але старався нікого не підводити, – сказав Олег Лазарів. – Зараз треба доводити громадськості, що ми не гірші. Відновити довіру до судової системи”.

“Працюю з 2010 року і є представником молодого покоління, з молодими й свіжими поглядами”, – так виступив Дмитро Руденко.

Заступником голови Івано-Франківського міського суду обрали Олега Лазаріва. За нього віддали 13 голосів. За Руденка проголосували 4 судді, один утримався.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.