Відео Люди

У Франківську на свято Купала діти робили обереги для бійців АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

7 липня, на центральній площі Івано-Франківська зібралися вихованці традиційної літньої школи народних ремесел. Діти були вдягнуті у вишиванки та мали на собі купальські віночки. Вони співали зі сцени купальські пісні, водили хороводи, а також демонстрували те, чого навчилися у літній школі. Серед виробів юних умільців – різна вишивка, глиняні іграшки, ляльки-мотанки тощо, повідомляє ZIK.

«Найбільше мені сподобалось робити традиційні українські ляльки, якими гралися ще наші предки. Коли робиш таку мотанку, то вкладаєш в неї свою частинку себе», – поділилася своїми враженнями випускниця літньої школи народних ремесел Руслана Болюх.

Цього року серед виробів, які навчилися робити власноруч юні іванофранківці, були також  браслети, сплетені із синіх та жовтих смужок тканини, які слугуватимуть воїнам АТО у якості оберегів.

Загалом 30 івано-франківських школярів цього року пройшли навчання у літній школі, яка відбулася за підтримки управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міськради та громадської організації «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр».

«Під час цієї літньої школи для дітей проводили також різноманітні курси – зокрема, із вивчення англійської мови, лекції та практичні заняття із охорони навколишнього середовища і, звичайно, майстер-класи з рукоділля. Таке навчання ми проводимо вже вдруге, сподіваюсь, що і наступного року цю справу буде продовжено», – зазначила директорка міського центру дозвілля для дітей та юнацтва Леся Зваричук.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні