Люди Світ

У Франківську лише два нормальні пам’ятники, – голова спілки архітекторів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На містобудівній раді у Франківську під час розгляду питання про хрест тверезості, члени ради виступили проти знесення пам’ятника страченим націоналістам.

“Треба ще підняти питання, про той казус, який виник – про знесення пам’ятника страченим, – підняв дискусію член містобудівної ради Олександр Микуляк. – Це сором, інакше це назвати не можна. Є лише кілька пам’ятників у місті, які варті уваги і мають хоч якусь архітектурну цінність. І коли гості приїжджають, їм можна їх показати. Це один з кращих пам’ятників у місті. Я не знаю з яких мотивів автор пам’ятника відмовився від нього. Це класний пам’ятник”.

Члени містобудівної ради підтримали Микуляка, а голова Івано-Франківської обласної спілки архітекторів Микола Капак запропонував звернутися до мера, щоб вберегти пам’ятник.

“14 років пам’ятник стоїть і люди приїжджають до нього, – каже Капак. – Є якась логіка життя і будівництва пам’ятників. І не можна зносити те, що давно вже побудовано. В місті сьогодні два достойні пам’ятники – пам’ятник страченим і барельєф “Стіна пам’яті героям Небесної сотні”. І тут виявляється, є люди, які кажуть, що немає в пам’ятника лиця. Вважаю, що члени містобудівної ради повинні звернутися до мера міста зі зверненням щодо вирішення цього питання. Так не можна: двом не подобається і ніхто не питає фахівців”.

Згадали і затрати на пам’ятник.  Микола Капак цікавиться, чому знову за рахунок платників податків мають зводити новий пам’ятник.

“А ще ж Сімпсон з Бургером є. Не хочете ще й його обговорити?” – додала заступник директора департаменту архітектури Світлана Лосюк.

Тож містобудівна рада вирішила звернутися до мера з проханням припинити будь-які обговорення з приводу знесення пам’ятника страченим.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.