Люди

У Франківську комунальники досі прибирають за політиками передвиборчу агітацію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Комунальним підприємствам Івано-Франківська наказали терміново очистити місто від залишків політичної агітації. У вівторок, 17листопада, під головуванням заступника міського голови Івано-Франківська Руслана Гайди відбулася нарада з керівниками цих підприємств щодо стану впорядкування території міста.

КП «Електроавтотранс» та ДП ЕМЗО «Міськсвітло» доручили очистити всі опори від залишків передвиборчих агітаційних матеріалів та реклами.

Усім балансоутримувачам будинків та КП «ДРЕУ» доручили забезпечити очистку дошок оголошень, під’їздів, зупинок громадського транспорту та ін. від залишків передвиборних агітаційних матеріалів на території міської ради до 23 листопада.

vybory_agitacia07

Усім відповідальним за прибирання парків, скверів, прибудинкових територій доручено забезпечити систематичне очищення територій від листя. Вкотре наголошувалося на забороні складування листя на контейнерних майданчиках та його спалюванні. ДП ЕМЗО «Міськсвітло» доручено забезпечити належне освітлення пішохідних переходів на території міської ради до кінця місяця.

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» дано доручення дати роз’яснення мешканцям через ЗМІ про нарахування за теплопостпачання.

КП «Міська ритуальна служба» доручено забезпечити належне прибирання Меморіального скверу.

Всім керівникам комунальних підприємств доручено документувати всі викрадення комунального майна, оперативно звертатися в правоохоронні органи з відповідними заявами.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні