Люди Фото

У Франківську готують зміни до руху маршруток (КАРТИ)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У міськвиконкомі підготували уточнення, до схеми руху маршрутів, яка вступили в дію з 1 січня. Ці зміни прийняли у відповідь на пропозиції від мешканців, які писали свої звернення, а також громадських активістів, сільських голів та підприємств.

Про це на прес-конференції у редакції Galka.if.ua 19 лютого розповів Олег Ганчак, начальник управління транспорту та зв’язку міськвиконкому.

Зокрема, за його словами, на маршрут номер 21 буде доданий один автобус. Також планується додати два транспортні засоби на маршрут номер 22 (Хоткевича – АС 2).

№22

mar1

Назар Рогів, начальник відділу дорожньої інфраструктури, додав, що на вулиці Хоткевича недостатня площа для розвороту великогабаритних автобусів, тому 22-ий маршрут було продовжено до вулиці Івасюка, Миколайчука, Стуса. Це було тимчасово, але отримало позитивні відгуки від мешканців, які змогли добиратися до великих торгових центрів. Тому вирішили затвердити цю схему руху як основну.

Зміниться маршрут номер 27 з автобусами великого класу – він буде їхати на ділянці поблизу музичної школи (зміни позначені червоним кольором).

№27

mar2

Розглянули пропозиції сільських голів щодо маршрутів номер 24 та 37. 24 маршрут («с. Хриплин – вул. Максимовича) – продовжено до магазину «Люкс» у селі Хриплин. 37-ий маршрут («с. Драгомирчани – Вокзал») матиме кінцеву зупинку у Крихівцях. Але ці зміни ще потрібно узгодити з поліцією, а також покращити дорожнє покриття.

№37

mar3

№24

mar4

Маршрут номер 40 («Каскад – АС-3») не повертатиме на вулицю Пилипа Орлика, натомість з Мазепи їхатиме на Гурика, Північний бульвар, Володимира Великого, Новгородська.

№40

mar5

Спеціаліст диспетчерської служби УТіЗ Максим Сич розказав, що маршрут номер 29 («Обласна лікарня – АС-3»), який їде до обласної лікарні, у вихідні дні наразі не працює і зникає зникає сполучення Обласної лікарні та Міської лікарні на вулиці Мазепи. На розгляд виконкому винесено пропозицію, щоб додати йому два дні роботи.

«Звичайно, там буде працювати менше автобусів, ніж у будні. Але сполучення на вихідні буде», – зауважив Максим Сич.

№29

---29[1]

На прохання керівників підприємств та навчальних закладів на вулиці Юності маршрут №46 (“АС-4 – АС-3″) в пікові години, а саме з 7:00 до 9:00 год та з 17:00 до 19:00 продовжити до «Тайко Електронікс».

№46

mar7

Маршрут № 31 (с. Микитинці – вул. Кармелюка») буде їхати до Кооператора, потім повертати на Зарічну і далі по селу Микитинці без змін. Це пояснюється тим, що в такому разі більша частина села забезпечується цим маршрутом.

mar8

Пропонується, що маршрут № 33 («Каскад – АС-2») працюватиме по основній схемі, а саме вже по вулиці Промисловій. Це забезпечить зв’язок цієї вулиці з іншими мікрорайонами міста.

mar9

На маршрут № 34 («с. Вовчинець – вул. Тичини») планується додати два автобуси в напрямку руху по вулиці Потічній у селі Вовчинець, за зверненнями сільського голови та мешканців села.

mar11

№ 39 («с. Угорники – Обласна лікарня»): з вулиці Тополиної автобуси їхатимуть на Прикарпатську, Повстанців і далі – кінцева зупинка в Угорниках. Це робиться тому, що на вулиці Федьковича важко розминутися двом автобусам.

mar10

Як повідомив Олег Ганчак, ці зміни можуть запрацювати вже у березні, після більшого опрацювання і затвердження виконавчим комітетом.

Планується також відкорегувати маршрути номер 35, 23, 41, 45. А також забезпечити сполучення між вулицею Івасюка з міським кладовищем.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні