Люди Фото

У Франківську Галина Рис презентувала роман для підлітків “Намалюй мене пташкою”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 21 січня, у книгарні «Є» молода львівська письменниця Галина Рис презентувала свою книгу «Намалюй мене пташкою». Це фантастичний роман для підлітків, книга про реальне життя з елементами магії. «Намалюй мене пташкою» – історія про один рік навчання молодої дівчини у вигаданій Академії імені Пір’їни у неіснуючому місті Кондор, де її навчають плавати, малювати і літати.

«Мені просто іноді надто мало цього світу, в якому ми живемо і мені хочеться вигадати якийсь новий світ, куди я можу втікти у вільний час, запросити туди моїх друзів, тому я вигадую такі дивні світи”, – каже письменниця.

ррррар

Книга написана від першої особи і, за словами Галини, це свідомий вибір, тому що авторці хотілося, щоб читич розумів, що це погляд на світ однієї конкретної людини, це погляд на світ дівчини–студентки.

«Вивчаючи український ринок дитячої книги, я зрозуміла, що у нас дуже мало книжок для підлітків, – каже авторка, – а підлітки – це особлива група, бо вони можуть читати книги і для дорослих, і для дітей, і суто для підлітків. Можна сказати, що це студентський підлітковий роман».

оооо

На написання книги Галину надихнули вірші французького поета Жака Превера, який часто у своїх поезіях порівнює живопис з польотом птахів. Сама назва книги – це така собі алегорія до мистецтва, каже авторка. Над роман вона працювала півтори роки. Це вже третя книга Галини Рис, попередні: «Унікальна картоплина» та «Подорож до Котанії».

шшшш шшллошлошл

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні