Люди

У Франківську енергетики провели День відкритих дверей для своїх споживачів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 11 вересня, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» відкрило двері для своїх споживачів. Це унікальна можливість для франківців із перших вуст почути відповіді на найактуальніші питання.

1Зокрема, фахівці компанії детально розповіли, як перейти на двозонний облік споживання електрики, які кроки потрібно зробити, щоб перейти на електроопалення, як дізнатися, чому вдома немає світла та коли його відновлять. А також надали  відповідь на питання – чи будуть вимикати світло в осінньо-зимовий період і що потрібно робити, щоб зиму пройти зі світлом.

На День відкритих дверей енергетики також запросили представника департаменту соціального захисту Івано-Франківської ОДА, який розповів, як оперативно оформити субсидію.

«Ми є відкритою до спілкування, клієнтоорієнтованою компанією. У роботі використовуємо різні канали донесення інформації до свого споживача, розповідає генеральний директор обленерго Микола Чернявський. — Але наразі назбиралося відразу декілька актуальних інформацій, які необхідно донести до споживача. Тому вважаємо, що День відкритих дверей може стати тим комунікативним середовищем, яке буде вигідним обом сторонам: одні розкажуть потрібну й корисну інформацію, інші будуть її сприймати і використовувати».

2

При позитивному результаті заходу компанія готова такі зустрічі проводити щоквартально. А формувати теми для майбутніх зустрічей допомагатимуть споживачі компанії. Для цього варто свої пропозиції надсилати на електронну адресу pr@oe.if.ua чи звертатися у кол-центр за телефоном 0800 50-40-20.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні