Відео Люди Фото

У Франківську дитячий вертеп “Добрий табір” наколядував 11 тис грн для Яблунівської школи-інтернат

Google+PinterestLinkedInTumblr
Для діток із Яблунівської школи-інтернат колядники «Доброго табору»  наколядували 11 162 гривні.

“Історія Різдвяного дива” зробила своє”, – пишуть організатори «Доброго табору».

До теми: 14-річний франківець зняв атмосферне відео про дитячі велоперегони “Дрібнота” (ВІДЕО)

Виступи дитячого вертепу від «Доброго табору» організували від франківської “Дрібноти”, а також музикант Людмила Лінник і психолог Анна Шийчук.

Кілька тижнів з дітьми готували цікаву та душевну виставу. Ця новорічна історія створена, щоб ще раз нагадати про теплі цінності. Усі наколядовані кошти передадуть на потреби Яблунівської школи-інернату, аби зробити скромний вклад в покращення побутових справ сиріт. Діти, що брали участь у вертепі, знали про такий план і для них це теж особлива можливість зробити самостійно добру справу.

До теми: Наталя Найда – людина тижня за версією «Репортера»

“Якщо підсумовувати, то ми й не уявляли собі, що дітки з такими різними голосами так ідеально скомпонуються в “хор янголів”.  Ми не знали, що маленькі дівчатка бувають такими гучними і не знали, що так завзято будемо приходити на кожну репетицію, котра приноситиме нереальну втому й колосальне задоволення. Але з першої репетиції знали, що все у нас вийде! Бо всі учасники Доброго табору – кмітливі, старанні і взагалі справжні таланти! Ті, в кого ми колядували були в захваті, без перебільшень, в нас є докази, в разі чого”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.