Люди Фото

У Франківську давали поради починаючим адвокатам (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 23 грудня, в Івано-Франківську в готелі “Станіславів” досвідчені франківські адвокати дали поради молодшим колегам, як не стояти на місці і професійно розвиватися. Також говорили про стан юридичного бізнесу в Україні.

advokaty20151223_1

За словами керівника адвокатського об’єднання “Західноукраїнська правнича компанія” Руслана Попадинця, часто між юристами виникає нездорова конкуренція. Тому молоді фахівці мають сприяти встановленню нових правил взаємовідносин між адвокатами.

Також він дав поради молодим колегам по цеху.

“Бажано, щоб починаючі юристи мали не тільки фахову освіту, а й економічну, аби їх залучали у великі інвестиційні проекти. Не варто звужувати спектр своєї діяльності тільки до правової допомоги, – наголошує Попадинець. – Юрист має бути психологом. Оскільки адвокати постійно працюють з людьми – вміння спілкування і взаєморозуміння є дуже важливими”.

advokaty20151223_2

Старший юрист компанії “Lex Consulting” Михайло Романюк розповів про стан юридичного бізнесу в Україні.

“Звичайно, завжди виграє той, хто пропонує найкраще співвідношення ціни та якості. Вартість послуги має бути максимально обгрунтована й зрозуміла, – наголошує Романюк. – Щороку університети випускають цілі армії юристів. Якщо давати оголошення на роботу – то є щонайменше 60 охочих, які подають свої резюме”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні