Люди

У Франківську Богдан Скаврон презентував «Гори і люди» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У  суботу, 24 червня, в редакції газети «Галицький кореспондент» відомий франківський журналіст Богдан Скаврон презентував книгу  «Гори і люди».

У збірку увійшли репортажі та нариси про минуле і сучасне життя мешканців гірських районів Івано-Франківщини, які автор писав впродовж 20 років і які були опубліковані у різних ЗМІ.

За словами, автора книги, ці тексти – це суб’єктивні враження про людей та події, які його зацікавили, вразили. Збирав їх у архів, але одного дня відкрив і спала думка видати найкраще з того, що назбиралося, бо в газетному варіанті воно втрачається.

До теми: Що не день, то ближче до літа: Побачила світ книга Богдана Скаврона «Гори і люди»

Тексти у збірці різнопланові – краєзнавчі речі, про різних людей – і мертвих, і живих, і непрОстих, і навіть «снігових». А ще про різні місця в горах – знамениті, маловідомі, незвичайні, легендарні, історичні, секретні і просто цікаві.

Гроші на друк книги Богдан Скаврон спробував зібрати у Facebook – звернувся до друзів, знайомих і незнайомих людей. В результаті неочікувано для самого себе назбирав понад 20 тисяч гривень. До Франківська він привіз примірники для тих, хто оплатив книгу раніше. Ті, що також схочуть придбати книжку, можуть звернутися прямо до автора і домовитися з ним особисто.

Авторська ціна книги – 60 гривень, плюс вартість пересилки – ще 30. Гроші, як на сьогодні, невеликі, суб’єктивно – “товар” вартий більшого.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.