Люди Фото

У франківській ратуші 13 січня уклали 500-ий шлюб – побралися атовець і лікарка (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уляна Дорошенко та Олександр Брагар стали п’ятисотою парою, яка у Франківську взяла участь в пілотному проекті міністерства юстиції «Шлюб за добу».

Чоловік воював у зоні АТО, його дружина – лікар.

“Щиро бажаю парі любові, дитячого сміху в дома та взаєморозуміння!”, – написав міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, Франківськ приєднався до пілотного проекту «Шлюб за добу» 11 січня цього року. Першою парою, що розписалися у місті за добу, стали кияни Павло Хрипко та Ірена Хованець .

Тепер не потрібно чекати на реєстрацію місяць. Молодята можуть обрати будь-яку дату чи навіть того ж дня провести церемонію. Свідоцтво про одруження видаватимуть одразу, а протягом 24 годин з моменту розпису дані вносять до відповідного реєстру.

Організацією церемонії займається КП «Центр розвитку міста та рекреації». Швидкий розпис обійдеться молодятам у 2000 грн.

У Франківському відділенні ДРАЦС сподіваються, що завдяки «Шлюбу за добу» до нас зможуть приїхати і наречені з інших міст, якщо в їх місті немає такої послуги, або ж якщо в нас виявиться дешевше, адже кожне місто встановлює свою вартість. Так у прифронтових містах одружитись за добу можна за 150 грн, в інших може сягати 5-6 тис грн.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.