Люди Світ

У Долинському районі знайшли нафту, тепер ліквідовують

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

23 травня, о 20.49, до обласного управлінння ДСНС надійшла інформація, що між селами Солуків і Яворів Долинського району стався витік нафти. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

На місце події виїжджав начальник НГВУ «Долинанафтогаз», перший заступник голови Долинської РДА, начальник Долинського РВ У ДСНС в області, слідчо-оперативна група поліції, а також голови сільських рад. Вони встановили, що на території Яворівської сільської ради Долинського району на відкритій місцевості (в яру) спостерігається вихід нафти з під землі – у 5-6 місцях, на площі орієнтовно 40 квадратних метрів. Далі нафта стікає в потічок.

За інформацією керівництва НГВУ «Долинанафтогаз», нафтопроводів і свердловин на цій ділянці немає. Аварійна бригада НГВУ поставила на потічку 12 бонових загороджень.

24 травня під головуванням першого заступника голови Долинської РДА відбулося позачергове засідання районної комісії з питань надзвичайних ситуацій – обговорювали саме виток нафти на території Яворівської та Солуківської сільрад. Нафтовикам наказали “терміново вжити невідкладних заходів, залучити всі сили та засоби для ліквідації, залучити спеціалістів щодо вивчення причин та встановити постійний моніторинг перебігу даної ситуації”.

Наразі над ліквідацією нафтової плями працюють три аварійні бригади «Долинанафтогаз» і 5 одиниць техніки. Причини витоку нафти встановлюються. Загрози населенню та забруднення навколишнього середовища немає.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні