Люди Фото

У Долинській районній лікарні відкрили відділення гемодіалізу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У доповнення до сучасної апаратури благодійний фонд громади міста передав спеціальні багатофункціональні крісла.

У понеділок, 22 травня, в Долинській районній лікарні відкрили відділення гемодіалізу, повідомляє Долина – міська рада / Dolyna City Council.  Дороговартісне медичне обладнання закупили за гроші з державного бюджету.

“До комплексного ремонту першого поверху долучились також районна рада і районна державна адміністрація. Ми маємо тепер відділення, якого досі не було не лише в нашому районі, але й сусідніх Болехові та Рожнятові, – говорить міський голова Долини Володимир Гаразд. – Долинська міська рада також долучилася до укомплектування відділення гемодіалізу. Зручні багатофункціональні ліжка ми отримали завдяки співпраці з Благодійним фондом громади міста Долини, який очолює Леся Мураль”.

У відкритті відділення взяли участь міський голова Долини Володимир Гаразд та голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. Спільно з головою районної державної адміністрації Юрієм Мазуром та головою районної ради Іваном Данилівим вони перерізали урочисту стрічку. Приміщення та устаткування освятив капелан лікарні о. Ігор Ліпчанський.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні