Люди

У Долині обговорили проект розвитку туризму на 2016-2020 роки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Днями у Долині відбулось чергове виїзне засідання робочої групи з розробки проекту регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки в рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».

unnamed

В обговоренні взяли учать представники туристичної сфери Долинського, Рожнятівського, Калуського районів, міст Болехова та Калуша.

Начальник відділу туризму управління зовнішніх зв’язків та туризму департаменту міжнародного співробітництва та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Віталій Передерко презентував проект регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки, акцентувавши увагу на ключових заходах підпрограм.

У процесі обговорення Василь Фіцик, голова ГО «Карпатські стежки», наголосив на необхідності обліку закладів розміщення та туристичних об’єктів, які облаштовані відповідно до потреб людей з обмеженими можливостями. Директор ТОВ «Карпатський трамвай» Любомир Яцків висловив переконання, що висока активність представників туристичної сфери в обговоренні проекту програми є запорукою чіткого визначення та реалізації конкретних заходів з розвитку туризму регіону у найближчі роки.

Керівник Регіонального туристично-інформаційного центру Павло Горішевський аргументував необхідність продовження практики категоризації сільських зелених садиб в області.

Наступне виїзне засідання відбудеться наступного тижня у Галичі.

Довідково:

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні