Люди

У Бурштинської ТЕС новий керівник

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Згідно з рішенням Наглядової ради ПАТ «ДТЕК Західенерго», директором ДТЕК Бурштинської ТЕС призначено Андрія Шувара, повідомляють в міській раді Бурштина. До цього часу він працював директором ДТЕК Добротвірської ТЕС.

7539a1b30386b8951ffea14c91e802dc_XL

Андрій Шувар за фахом інженер-теплоенергетик, здобув освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. В енергетичній галузі працює 20 років, пройшов професійний шлях  від чергового електромонтера електричного цеху до начальника зміни станції, начальника електричного цеху Бурштинської ТЕС.

Попередній керівник ДТЕК Бурштинської ТЕС Василь Немченко призначений на посаду технічного директора ПАТ «ДТЕК Західенерго».

Всього з 2012 року, після того, як Бурштинська ТЕС була приватизована, і до кінця 2014 року ДТЕК інвестує в її розвиток більше 1 млрд грн. З цих інвестицій 504 млн грн коштувала реконструкція енергоблоку №5, що завершилася цього року. У результаті реконструкції підвищилась маневреність і економічність енергоблоку №5 та покращилась стабільність його роботи. Чи не найголовнішим  стало зменшення викидів вугільної золи в атмосферу від блоку –  у 29 разів від рівня до реконструкції енергоблоку.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні