Люди Світ

У апеляційному суді Івано-Франківської області пояснили, чому після анонімного анкетування його працівникам вимкнули інтернет

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

7 серпня на інтернет-порталі “Репортера” з’вилась інформація про те, що працівникам Апеляційного суду Івано-Франківської області після завершення анонімного анкетування про роботу суду припинили доступ до мережі Інтернет. Суд відповів на це офіційним коментарем на своєму веб-порталі.

IMG_2057[1]

У липні 2015 року в апеляційному суді Івано-Франківської області проводилось електронне анонімне опитування працівників апарату суду про різні аспекти їх роботи у суді. У анкетах оцінювались умови праці, організація роботи суду та робота керівників суду. Після того, як анкетування завершилось і керівництво ознайомилось з його результатами, наслідки не забарилися… Реакцією на невдоволені відгуки про умови праці, організацію роботи суду і його керівництва стала видача наказу, згідно з яким всім працівникам апарату суду відключили інтернет.

Офіційний коментар суду звучить так:

“У суді, як і в усіх державних установах, весь час існують правила під’єднання комп’ютерів працівників суду до мережі Інтернет. Постійно діють обмеження доступу до соціальних мереж та ресурсів, які несуть потенційну небезпеку інфікування локальної мережі. Всі необхідні для роботи веб-ресурси підключені кожному працівнику і доступ до них не припинявся.

Локальна мережа суду налічує понад 120 комп’ютерів. До прикладу, якщо тільки 20 працівників одночасно будуть переглядати новинні відео сюжети, то це займе половину трафіку, який наявний у суду. Цим спричинюється низька якість відеоконференцій підчас судових слухань, проведення нарад з місцевими судами, з ВССУ.

Також швидкість вхідного-вихідного інтерент-каналу дуже важлива для коректної роботи системи документообігу КП «Д-3», адже виникають проблеми у синхронізації документів між місцевими і вищими судами у єдиній системі.

Що стосується обмежень у підключенні до інформаційних сайтів – питання вивчається адміністрацією суду і вони ніяк не пов’язані з участю працівників апарату суду в опитуванні, а викликані технічними причинами”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні