Люди Світ Фото

Тиждень у фото, 15 – 22 серпня 2014

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сайт газети «Репортер» продовжує рубрику «Тиждень у фото». Пригадаємо найцікавіші події, свідками яких стали наші кореспонденти.

В Івано-Франківську, навпроти будинку на Довженка, 7, на автостоянці, просто неба «сумують» два військові ЗІЛ 131. Це тоді, коли говорять про відсутність військової техніки. А виявляється, у місті є «нічийні» вантажівки, які можна відремонтувати.

У понеділок, 18 серпня, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус передав представнику 4-го батальйону Нацгвардії технічне спорядження вартістю 80 тис. грн. – 4 прилади нічного бачення, 4 нічні біноклі і тепловізор марки Pulsar 50 HD вартістю 70 тис. грн.

Жителі Заболотіва зібрали гроші та придбали бронетранспортер, який самотужки полагодили та передали батальйону спеціального призначення «Івано-Фраківськ».

На стадіоні «Наука» в Івано-Франківську провели легкоатлетичний крос, приурочений Дню пам’яті загиблих співробітників ОВС, які загинули при виконанні службових обов’язків.

З допомогою благодійно-мистецького проекту «Гуцульські зґарди – на захист українських вояків» волонтери придбали 35 касок, а також маскувальні сітки та комплекти з наколінників і налокітників. Усю допомогу вже доставили військовим у зоні АТО.

В Івано-Франківську відкрили пам’ятник чорнобильцямЦікаво, що його планували поставити ще 20 років тому.

У виставковій залі івано-франківського обласного осередку НСХУ пройшов третій тур благодійного аукціону мистецьких творів «За Україну, за її волю». З якого вдалося зібрати 51 тисячу 359 гривень для військових.

У Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, відкрилася фотовиставка «Україна. Революція Гідності» в об’єктивах польських журналістів

Свою річницю муніципальний Центр сучасного мистецтва (ЦСМ) святкував відкриттям нової виставки живопису, графіки, скульптури, фотографії «Нові надходження».

 

Write A Comment