Люди

Творці фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» готові допомогти комунальникам, яких змушують звільнятися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Знаменитий хор «Чорнобривці» припинив своє існування за рішенням адміністрації ДМП «Івано-Франківськ теплокомуненерго».

Про це повідомили на офіційній сторінці фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – найуспішніший в Україні документальний фільм 2019 року

«Останній місяць на комунальному підприємстві відбуваються карколомні зміни: співробітників старшого віку масово звільняють чи змушують звільнитись за власним бажанням. На жаль, це далеко не завжди відбувається з урахуванням законодавства і етики. Для багатьох хористів ці події принесли нечуваний стрес, фінансові проблеми та кризу професійної та особистої ідентичності», – йдеться у повідомленні.

Також йдеться про те. що команда фільму готова посприяти всім співробітникам Теплокомуненерго у відстоюванні своїх трудових прав і дотримання законодавства.

«Ми заручилися підтримкою дружніх юристів і можемо допомогти з написанням заяв та експертними коментарями в сфері трудового права. Пишіть нам у зручний спосіб — ми напоготові. Для нас ваша професійна та особиста цінність — безсумнівна».

Читайте: «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» став одним із найуспішніших документальних фільмів в українському прокаті

Довідково: «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні