Люди Фото

Генконсул Туреччини розповів, як Франківщині “заманити” іноземних туристів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 30 березня, у Івано-Франківську відбулася зустріч першого заступника голови ОДА Сергія Басараба з генеральним консулом Турецької республіки в Одесі Джемілем Уфук Тогрул. Приурочено їі до сьогоднішнього офіційного відкриття турецьких авіаліній Turkish Airlines у Франківську.

12910335_1106837609383457_436323713_n

Як повідомив консул, турецькі літаки матимуть рейси до Франківська щоденно. Сполучення Івано-Франківськ – Стамбул стане першою іноземною авіалінією у нашому місті. Джеміл Уфук Тогрул також додав, що Прикарпаття є цікавим для турків як у бізнесовому плані, так і в історичному, адже тут народилася Хюрем Султан (Роксолана).

“Ваш регіон є одним з туристичних лідерів, ми знаємо про нього в Туреччині, а наші туристи дуже полюбляють гірськолижні курорти, – каже генеральний консул. – Щоб заманити більше турецьких гостей, вам треба лише збільшити рекламу”.

12921175_1106837619383456_1041563702_n

Сергій Басараб розповів консулу, що в області працюють над ремонтом доріг в напрямку Буковелю, Чернівців, тож проблем з відпочинком виникати не має. Також він додав, що область відкрита до співпраці з Туреччиною на всіх рівнях, а багато бізнесменів зацікавлені в двосторонньому діалозі.

На завершення заступник очільника ОДА запросив турецьких гостей на міжнародний турнір з боротьби, який проводитимуть у Франківську в травні цього року. Опісля представники Туреччини та Франківська обмінялися подарунками та зробили, як пожартував Басараб, “сімейні” фото.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.