Люди Світ Фото

Троє собак із франківського «Дому Сірка» шукають новий дім (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Репортер» продовжує спільний проект із волонтерами «Дому Сірка». Щотижня ми будемо публікувати фото з історіями про мешканців притулку, які найбільше потребують допомоги.

«Дім Сірка» – організація, що об’єднала волонтерів, які опікуються тваринами міста вже декілька років. Волонтери благодійної організації займаються годуванням, лікуванням, стерилізацією та пошуком господарів для безпритульних тварин.

Цього тижня троє песиків шукають новий притулок.

img_4538

1. Лінду підібрали на вулиці – бідненька бігала у пошуках їжі. Зараз вона на вольєрній перетримці, у одному вольєрі з іншими собаками і їм там тісно! Візьміть собі таку красуню. Звертайтесь за номером: 066 10 82 763 – Христя.

img_4537

2. Федя – це любов усіх відвідувачів вольєрної перетримки! Старенький і спокійний, дозвольте йому щасливо дожити свій вік в теплі та ласці… Йому нічого не треба, ні уваги надмірної, ні їжі вишуканої, лише хоч інколи почухати за вушком і Федя щасливий. Прихистіть його! 066 92 22 676.

img_4535

3. Тер’єриста панянка шукає дім! Їй 10 місяців, стерилізована. Якщо хочете подарувати дівчинці свою любов та новий дім – телефонуйте: 0997042946.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.