Люди

Трофей “Євробачення-2022” хочуть лишити собі калушани – скоро починається аукціон

Google+PinterestLinkedInTumblr
Скляний мікрофон переможця «Євробачення-2022» може залишитися в Калуші.

Місцевий підприємець Анатолій Чумичкін, засновник групи компаній «Ч.А.С.», бере участь в аукціоні зі ставкою у 28 тисяч доларів. Він розраховує на перемогу, пише Репортер з посиланням на Вікна.

Чумичкін "Євробачення-2022" новини Прикарпаття

«Важливо, щоб символ боротьби українців, символ єдності та підтримки всього світу і символ перемоги українських співаків залишався у Калуші – у Kalush Іndustrial HUB. І мав своє продовження у вигляді фестивалю та наміру проведення наступного «Євробачення» в Калуші. Слава Україні!» — каже Анатолій Чумичкін.

Як відомо, гурт «Kalush Orchestra» вирішив продати статуетку, яку виграв на конкурсі «Євробачення-2022», а всі кошти від продажу спрямувати на підтримку Збройних Сил України.

Аукціон організували спільно з волонтером Сергієм Притулою. І до вчорашнього вечора найбільша ставка була еквівалентна 19 тисячам доларів. Донат калуського підприємця підняв її до 28 тисяч доларів.

Завершення аукціону перенесли з суботи на неділю. Тож, 29 травня рівно о 19:00 на всіх офіційних платформах організаторів розпочнеться стрім, під час якого і визначать остаточного володаря кришталевого кубка-мікрофона переможця «Євробачення-2022».

Kalush Orchestra через фонд Притули розігрує на аукціоні рожеву панамку

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.