Люди Світ

“Тільки прикурили, як усе почало валитися”, – бійці про нещасний випадок на полігоні Франківщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Досі повірити не можу. Війну перейшли, стріляли нас вдень і вночі, а тут в мирний час чоловіка не стало,” — говорить черкащанин 47-річний Сергій Устій, боєць батальйону оперативного призначення Національної гвардії МВС, пише gazeta.ua. З трьома побратимами лежить в обласній лікарні Івано-Франківська. 6 вересня обвалився аварійний балкон на полігоні в селі Старий Лисець Тисменицького району на Івано-Франківщині. 35-річний Роман Логунов, позивний Мер, отримав смертельні травми. Як повідомляв “Репортер”, боєць Нацгвардії помер на полігоні у Старому Лисці. Ще четверо – у лікарні

До теми. 9 вересня попрощались із нацгвардійцем Романом Логуновим, який загинув на полігоні у Старому Лисці (ФОТО)

12002284_1455756054438730_4719659972452573560_n1[1]
Роман Логунов
 Полігон у Старому Лисці розташований за 10 км від обласного центру. Належав Прикарпатському факультету Національної академії внутрішніх справ. У червні військова частина перейшла у розпорядження Нацгвардії. Після ротації сюди приїхали військові з Донбасу.

На території є казарма і їдальня. У неділю близько 21.00 четверо бійців вийшли з кухні на балкон покурити.

— Це висота другого поверху. Якраз дощ почався. Тільки прикурили, як усе почало валитися. Більше нічого не пам’ятаю, — додає Сергій Устій. Має зламану ліву ногу і побиті руки. У двох бійців — струс мозку, травми грудної клітки. Лише в одного — ушкодження незначні. Він з Івано-Франківська, тому відпустили ­додому.

До теми. Смерть 35-річного бійця Нацгвардії на полігоні Франківщини кваліфікували як недбале ставлення до військової служби

Логунов загинув. Залізобетонна конструкція пробила йому голову та грудну клітку.

— Роман був нашим кухарем. Це великої душі людина. На передовій готував із чого було, а получалось, як у ресторані. Спеціальну смішну табличку на кухні вивішував “Пекельна кухня у “Мера”, all inkluzive” (з англійської — все включено), — говорить друг Олег.

— У хлопців пригнічений стан. Вони не хочуть розмовляти. Дехто боїться, щоб їх не зробили винними у трагедії. Батальйону, в якому служили — рік. Тричі побували на ротації. Були у Кримському, в зимі їх тоді обстрілювали з усіх боків цілодобово. Вижили, прорвалися. А тут така трагедія, — каже волонтерка 42-річна Вероніка Дичковська.

Після нещасного випадку полігон у Старому Лисці закрили. Перевіряють стан усіх будівель. Через смерть і травми нацгвардійців військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону порушила кримінальну справу.

Із Романом Логуновим у вівторок попрощалися у військовій частині. Він родом з міста Фастів на Київщині. Був неодружений. Мав сестру.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.