Люди Світ Фото

“Теперішнє покоління народилося вже з планшетами”, – про технічну освіту для франківських дітей

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 23 лютого, у івано-франківській книгарні “Є” говорили про технічну освіту для дітей. Ця зустріч пройшла в рамках проекту “Нове”.

“Нове” – цикл дискусій у мережі Книгарень “Є”. Гостями цих заходів є експерти у сфері інноваційних технологій, молоді та цікаві “стартапери”, ті, хто має власне бачення завтрашнього дня і втілює його.

12767790_561698617340480_406657911_n

Директор Івано-Франківського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Віталій Кодря зазначає, що останні 20-30 років акцент у вихованні дітей робився на естетичний розвиток. А технічне навчання, каже, було в занепаді.

“Через брак нормальних кадрів в Україні склалася важка ситуація. Бо зазвичай тямущих людей, які вміють працювати головою й руками, перехоплюють іноземні університети, організації тощо”, – говорить Кодря.

Керівник франківської технічної студії “Винахідник” Олександр Ваховський вважає, що Україні необхідно орієнтуватися на Європу.

“Сусідня Польща дивиться вже у завтрашній день, ми – у вчорашній. У своїй школі ми намагаємося навчати діток по методології, яка використовується в США та країнах Скандинавії, – каже він. – Через 10-15 років ми побачимо, що наші діти будуть конкурентноспроможними не тільки на державному рівні, а й на міжнародному”.

Співзасновник освітньо-технологічний майданчик для дітей “KID’IT” Надія Данилишина погоджується, що потрібно відштовхуватися від того, що нас очікуватиме через 20 років з урахуванням технологічного процесу.

За її словами, нещодавно на конференції у швейцарському Давосі говорили про те, що в майбутньому шість дітей з десяти опановуватимуть ті професії, яких нині ще немає.

“Наша школа працює для малечі від п’яти до восьми років. Теперішнє покоління народилося вже з планшетами, лептопами, ноутбуками, – говорить Данилишина. – Змалку треба розуміти, що варто бути активними творцями, а не лише пасивними споживачами”.

Дітки, додає вона, мають розуміти, що технології відкривають безліч дверей і можливостей на світовому ринку.

Якщо ви бажаєте записати своїх діток у технічну студію – звертайтеся за телефоном – (0342) 71 18 78 . Адреса в Івано-Франківську: вулиця Василіянок, 1.

Більше про “KID’IT” знайдете за посиланням http://kidit.com.ua

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.