Люди

Технологія HIFU та процедури для краси та здоров’я

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сьогоднішній день можна вирішити навіть складні естетичні проблеми, з якими раніше справлялися лише пластичні хірурги. При цьому все відбувається без крові, відчуття болі та терміну на відновлення. Новітні технології проходять клінічну апробацію та з успіхом використовуються в естетичній медицині.

qoWKd__x7oeg4viJlxYnBl-6QQTtOXR2rsZGobEdHg6itCmNyCaz_RCA8Ed3chV20DwxVhr3msfbp5-dpcXp__AD4gvrsN01JYOVcYu-Uf_YjgMoTgqqv0dWYevjvOgAWJJ4Cfxo

Корисні ефекти та мінімум ризику ускладнень

Можливості, які надає HIFU технологія, унікальні. Відбувається лікування глибоко розташованих шкіряних прошарків з використанням енергії ультразвукових коливань (від 2 до 11 мГц). Дія опирається на такі механізми, як термічна абляція (перетворення механічної енергії в теплову) і акустична кавітація. Вони доповнюються прямими пошкодженнями та імунною (загальною і місцевою) реакцією організму у відповідь на травму. Принцип технології – вплив лише на конкретну глибину і формування зони термічної коагуляції без пошкодження шкіряної поверхні. Перевагою є можливість впливати на глибокі структури обличчя, до яких інші апарати не в змозі добратися, а також відсутність будь-якого ризику розвитку післяопераційних ускладнень та побічних реакцій. За рахунок скорочення колагенових структур у відповідь на термічний вплив візуалізується значний ефект підтяжки шкіряного покриву.

Апарат обов’язково повинен мати Сертифікат відповідності та Посвідчення про реєстрацію у Мінздраві. Окремі апарати, що не мають таких документів, зазвичай коштують значно менше, а ефективність та безпека залишає бажати на краще.

Метод ефективного омолодження

Одним з популярних та ефективних методів охолодження в косметології являється фракційна мезотерапія. Вона не є такою травматичною як ін’єкційна мезотерапія. За невеликий проміжок часу можна здійснити відразу декілька ін’єкцій. Використовуючи спеціальний апарат з голчатою насадкою, косметолог робить численні проколи у шкіряному прошарку, через які вводить лікувальний розчин. Все відбувається безболісно, адже швидкість введення голок дуже висока. По закінченні процедури проводиться обробка всієї поверхні антисептиком і накладається маска з метою зняття можливого роздратування епідермісу. Всі маніпуляції займають півгодини. Відновлення шкіри проходить швидко.

Метод фракційної мезотерапії можна застосовувати не тільки на обличчі, а і на всьому тілі. Він дієвий при наявності:

  • глибоких зморшок;
  • старіння епідермісу;
  • нерівного рельєфу;
  • акне;
  • мімічних зморшок;
  • рубців;
  • целюліту;
  • розтяжок.

Процедура сприяє виробленню еластинових та колагенових волокон, прискорює відновлення процесів регенерації, а результатом буде значний естетичний ефект.

Tx7yGMZVfJ__9AifiuAdRhX71LhDBFv5PtDuXPULysZngwiAVcpGyHm0BGkVFNzZqpZ96i_Iqb76Vtex5-cF3AOkWf4L8xe1K7eXxLP5cCZGp6lZFpFfNzItExReScs0iAAoGDeM

Підготовка до процедури передбачає повну відмову від алкоголю, паління, а також від препаратів, що уповільнюють згортання крові. При наявності можна застосувати анестезію (місцеву) для більш комфортного проведення всіх маніпуляцій. При цьому процедура не є болючою. Основою препарату зазвичай є гіалуронова кислота, яка буде сприяти відновленню нормального рівня зволоженості шкіри. Колаген і еластин будуть розгладжувати зморшки і підвищувати еластичність шкіри. Процедура фракційної мезотерапії допомагає у боротьбі з фото старінням та освітлює шкіру. Наявність у складі препарату мінералів і вітамінів налагодить обмінний процес епідермісу. Протипоказаннями до процедури є вагітність та захворювання серцево-судинної системи.

Новітні технології здатні допомогти у боротьбі з різними проблемами епідермісу. Бажаючі ефективно та безпечно покращити контури свого тіла без проведення радикального втручання мають унікальну нагоду скористатися можливостями нововведень у косметології.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.