Люди

Тактичний ліхтарик – помічник на всі випадки життя

Google+PinterestLinkedInTumblr

На відміну від звичайних ліхтариків, тактичні мають ряд серйозних вимог. Якщо час вас не підтискає і рахунок йде не на секунди, то вам підійде атрибут з незначними характеристиками. У будь-якому іншому випадку вимоги набагато серйозніше.

Тактичний ліхтар – це атрибут, який був розроблений спеціально для військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів. Вироби можуть бути не тільки самостійними елементами, але і кріпитися до зброї.

Ключові характеристики

Тактичні ліхтарі повинні бути простими і легкими у використанні. Вони зобов’язані володіти високим світловим потоком, який дозволить вчасно вказати на потенційну загрозу або дезорієнтувати нападника. Тактичні ліхтарі https://070.com.ua/category/takticheskie-fonari/ повинні бути максимально міцними, щоб витримати найжорсткіші умови експлуатації. Зручність – понад усе.

Яскравість світлового променя тактичного ліхтаря сприяє своєчасному виявленню та знешкодженню противника. Більшість моделей має спеціальну функцію – миготливе світло, який більш ефективно засліплює нападника.

Як правильно підібрати тактичний ліхтар?

Пам’ятайте, що тактичні ліхтарі повинні бути, в першу чергу, якісними і здатними витримати велике навантаження в найнебезпечніших умовах. При покупці слід приділити увагу наступним критеріям:

  • Міцність і надійність. Атрибут повинен правильно працювати і виконувати свої функції в самих екстремальних умовах.
  • Ліхтарик повинен бути стійкий до всіх погодних умов. Неправильно, якщо він реагує на вологу, пил і перепади температури.
  • Потужність повинна бути вище простого побутового ліхтарика.
  • Важливу роль відіграє зручність у використанні. Тактичний ліхтар легко повинен кріпитися на зброю, а при необхідності безперешкодно зніматися і максимально швидко включатися, оскільки в екстремальних ситуаціях навіть секунда може зберегти людське життя.
  • Світло тактичного ліхтарика повинен рівномірно висвітлювати як близькі, так і далекі об’єкти.
  • Тривалість працездатності тактичного ліхтаря в рази більше, ніж побутового. Також можна самостійно регулювати ширину і яскравість світлового променя.

Тактичний ліхтарик є надійним і практично «невбиваним» атрибутом. В інтернет-магазині 070 ви можете ознайомитися з широким вибором моделей тактичних ліхтарів від перевірених виробників і за доступними цінами. Кожна модель продукції відповідає заявленим вимогам.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.