Люди Світ Фото

Святослав Шевчук: “Той народ, який надіється на Бога, – непереможний»

Google+PinterestLinkedInTumblr

У неділю, 3  серпня, у селі Крилос (Давній Галич, Івано-Франківська область) відбулася Всеукраїнська проща до ікони Матері Божої.

DSC_1808

Цьогоріч прощу відвідали близько 4000 прочан із різних куточків України. Люди приїздили своїми автівками,замовляли автобуси,  а також йшли пішки з Івано-Франківська, Калуша, Долини.

DSC_1827

Для прочан організували намети для ночівлі, польову кухню та медпункт. Всюди по території були розвішані карти, де вказувалися важливі об’єкти. Охорону порядку забезпечували хлопці та дівчата з організації «Тризуб імені Степана Бандери».

DSC_1869

Люди молилися просто неба, на старих руїнах, біля Княжого джерела,  у садку. Також по території можна було побачити священників, які сповідали людей.

DSC_1885

Родзинкою цьогорічної прощі стала можливість бути присутніми на процедурі висвячення єпископа, яка відбувалася під час Літургії.

DSC_1837

Блаженніший Святослав Шевчук разом з іншим владиками проводили процедуру єпископської хіротонії (висвячення). Тепер Івано-Франківщина матиме нового єпископа – Йосафата Мощича.

DSC_1865

«Подія, яку ми сьогодні розпочали, – дуже радісна, – говорить глава УГКЦ. – І наша церква,  і Івано-Франківська архієпархія отримують нового єпископа. Цей рік для церкви є врожайним на ці Божі дари. За кілька днів буде ще одна єпископська хіротонія у Дрогобичі».

DSC_1788

Також цьогорічну прощу присвятили спільній молитві за мир в Україні.

«Слово, яке нині несе церква – це слово надії, що Господь з нами, – сказав Святослав Шевчук. – Сила Божа здатна залагодити будь-які конфлікти, протистояння. Той народ, який надіється на Бога – непереможний».

DSC_1890

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.