Люди Фото

Суд зупинив рішення міської ради щодо затвердження детального плану на Макогона

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 2 листопада, адміністративний суд розпочав розгляд справи щодо скасування рішення Івано-Франківської міської ради про затвердження детального плану території вулиць Крайківського, Макогона, Промислова.

untitled

У суді прокуратура Івано-Франківська вимагає визнати рішення міської ради про затвердження детального плану території (ДПТ) в межах вулиць Крайківського, Макогона, Промислова протиправним та скасувати його.

До суду прийшли представник позивача Віталій Гоголь та представник відповідача Назар Перепічка. Справу слухає суддя Олександр Григорук.

untitled

На початку засідання представник прокуратури подав клопотання про забезпечення позову – прокуратура просить зупинити рішення міської ради про затвердження детального плану території до вирішення спору в суді.

Своє клопотання позивач мотивує можливістю прийняття на основі рішення про затвердження ДПТ інших рішень. Після години в нарадчій кімнаті суддя оголосив ухвалу – суд задовольнив клопотання і зупинив дію рішення міськради до оголошення рішення у справі.

untitled-2

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.