Люди

Суд відмовив невакцинованій вчительці Калуського ліцею у поновленні на роботі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Калуський міськрайонний суд відмовив вчительці англійської мови ліцею №2 Лілії Сіташ у поновленні на роботі та виплаті заробітної плати за час вимушеного прогулу.

16 листопада директор Калуського ліцею №2 відсторонив її від роботи без збереження зарплати, бо вона не надала документа, що підтверджує отримання щеплення проти COVID-19 або протипоказання до вакцинації, пише Курс.

Вчителька не погодилася із відстороненням та звернулася до суду з позовом щодо скасування наказу про відсторонення та відновлення виплати заробітної плати.

Вона вважає, що наказ грубо порушує її права та суперечить Конституції України і Кодексу законів про працю.

Також вона стверджує, що вакцинація від Covid-19 в Україні носить офіційний статус – клінічний експеримент.

На підставі цього вчителька просила суд визнати незаконним та скасувати наказ Калуського ліцею №2 «Про відсторонення від роботи». Просила поновити її на роботі та стягнути із відповідача на її користь середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Суд дійшов рішення, що спірний наказ про відсторонення позивачки від роботи був прийнятий у  відповідності до закону. Тому підстав для його визнання незаконним та скасування немає. Як і немає підстав для допуску позивачки до роботи  та стягнення заробітної плати за час відсторонення. У зв’язку з цим позов не може бути задоволений.

У результаті суд повністю відмовив вчительці у задоволені позову.

Рішення може бути оскаржене в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, раніше Рогатинський суд відмовив невакцинованій вчительці у поновленні на роботі.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні