Люди

Суд поновив Володимира Ідака на посаді й зобов’язав місто сплатити йому 137 тис. грн за вимушений прогул

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

17 грудня 2014 року колишній начальник управління архітектури Івано-Франківська Володимир Ідак поновився на посаді заступника начальника управління правової роботи та контролю за дотриманням законодавства у сфері містобудування Департаменту містобудування та архітектури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

PM980image002

Рішення прийнято на виконання постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 18.04.2012 р. № 152157/11/9104 та Ухвали Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 24.10.2014 р.

Про це в мережі Фейсбук повідомив журналіст Юрій Кривень.

Таким чином, 7-річне судове протистояння завершилося перемогою Володимира Ідака. Нагадаємо, що 17 грудня 2007 року він був звільнений розпорядженням міського голови Віктора Анушкевичуса. Символічно, що поновлення на роботі відбулося також 17 грудня, але вже 2014 року.

Як випливає з матеріалів судової справи, Володимира Ідака “звільнено з роботи за те, що йому, як заступнику начальника управління архітектури і містобудування, начальником управління архітектури і містобудування Гаркотом І. Т. було дано завдання приступити до підготовки робіт по розробці місцевих правил забудови м. Івано-Франківська, однак реальних заходів здійснено не було, що призвело до зриву термінів виконання плану в контексті програми перспективної забудови міста Івано-Франківська”.

Характерно, що рішення про поновлення Володимира Ідака підписав перший заступник міського голови Зіновій Фітель, а не міський голова Віктор Анушкевичус, який його звільнив у 2007 році.

Суд не лише поновив Володимира Ідака на посаді, але й вирішив стягнути з виконкому міської ради середній заробіток архітектора за час вимушеного прогулу в розмірі 137,4 тис. гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні