Люди

Суд Михайлової: порушниця з’явилася на засідання і вини своєї не визнає

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 15 листопада, в Івано-Франківському міському суді продовжився розгляд справи Тетяни Михайлової щодо одного із адміністративних правопорушень.

Цього разу на засідання з’явилась і Тетяна Михайлова. Вона заявила, що відводів і претензій не має, пише ГК. Суддя Олег Лазарів нагадав, за які правопорушення її сьогодні судять, на що жінка заявила:

“В той день через депресію у мене був зрив. Я казала, що мені необхідна допомога, а поліцейські тільки поглиблювали цей стан. Вони покликали журналістів і інших поліцейських. Мене почали всі знімати. Це призвело до того, що мені довелось лікуватись. Я не визнаю своєї вини”, – каже Михайлова.

До теми: Михайлова, яка кидалася під автівки у Франківську, в суді вимагає скасувати постанову про адмін правопорушення

Суддя Лазарів сказав, що зараз у нього є протоколи та довідки з лікарні і пояснення патрульних.

“Також суду надали диски із записами з місця події, а ще документи щодо лікування Михайлової. Нам треба переглянути тільки диски”, – пояснив суддя.

До теми: Суд перевірить, чи справді лікується Михайлова, яка у Франківську п’яною збила трьох людей

Оскільки на сьогоднішньому засіданню не було змоги переглянути відеозапис, то суд вирішили перенести на 24 листопада о 14:00.

Нагадаємо, що у липні правоохоронці вдруге затримали Михайлову, яка в стані алкогольного сп’яніння кидалася під автомобілі та нападала на працівників медзкладу. Тоді патрульні склали на порушницю три адмінпротоколи: за ст. 173 (“Дрібне хуліганство”), ст. 178 (“Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді”) та ст. 185 (“Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця”) КУаАП.

До теми: Тетяна Михайлова – людина тижня за версією «Репортера»

Згодом медики заборонили слідчим спілкуватися із Михайловою, оскільки, за їхніми словами, вона перебуває на лікуванні. На минулому засіданні адвокат Михайлової заявив, що жінка не може з’явитись на суд, тому що все ще перебуває на лікуванні. Тоді суддя Олег Лазарів сказав, що цю інформацію перевірять та дізнаються скільки часу необхідно хворій.

До теми: Суд Михайлової: порушниця з’явилася на засідання і вини своєї не визнає

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.