Люди Фото

Степан Процюк представив франківцям оновлених “Канатохідців” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 24 грудня, у Івано-Франківську відбулася презентація книги українського поета та прозаїка, викладача Прикарпатського національного університету Степана Процюка. “Канатохідці” – друге видання одноіменної збірки есе “про письменників і неписьменників”.

prociuk20151224_3

Першу книгу видали ще у 2007, а вже наприкінці 2015 літературна агенція Discursus потішила читачів доповненим та переробленим перевиданням.

Це збірка, яка по-своєму схвилює кожного. Книга поділена на три розділи: “Про письменників”, “Про все інше, що хвилювало” та “Найновіша есеїстика”.

prociuk20151224_2

У третьому розділі нариси, які автор написав в 2013-2014 роках. Розпочинає “Канатохідців” есе про Тараса Шевченка. Автор зачитав декілька уривків та відповів на питання читачів.

“Цю збірку можуть читати люди різних інтересів, адже вона одна з тих небагатьох у мене, що створені на широкий загал”, – каже Степан Процюк та жартує: “Якщо це складна книга, то я “іспанський льотчик”.

prociuk20151224_4

Свою думку висловив і літературний критик Євген Баран.

“Дух справжньості біографії присутній в творах Процюка, – каже Баран. – Саме цей прозаїк надає хаосу буденщини в літературі якусь внутрішню обов’язковість”.

prociuk20151224_1

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні