Люди Фото

Startup Crash Test: троє франківців випробували на міцність власні ідеї

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 29 березня, франківські стартапери продовжили презентувати ідеї своїх проектів на “Ivano-Frankivsk Startup Crash Test”. До слова, така подія у нашому місті відбувається уже втретє.

“Дуже приємно бачити кожного разу все більшу кількість людей та зацікавленість у стартапах”, – висловився координатор проекту Андрій Хомин.

1

Як зазначають організатори, Startup Crash Test – це унікальна безкоштовна можливість для стартаперів-початківців вперше презентувати власну ідею перед реальною аудиторією слухачів, і що найголовніше – почути відгуки та отримати критику.

Цього разу було презентовано три стартапи різноманітних напрямків. Це українсько-польський стартап, про який розповідав Ігор Даниш, “Cloud Menu”, що являє собою інтерактивну систему обслуговування в багатофункціональному електронному меню; онлайн-сервіс, що допомагає зберегти і систематизувати всю інформацію про співробітників “Stafffr”, презентований Юрієм Филюком та культурно-освітній проект особистого розвитку “Exellema”, що презентував Руслан Рамазанов.

Startup-Crash-Test[1]

Учасники заходу змогли також почути враження Сергія Гнатчука та Юрія Филюка від перебування на одній з найбільших ІТ-конференцій світу “Startup Grind” у Каліфорнії, де представляли Україну із проектом “Stafffr”. Розповіли про приклади презентованих там стартапів, відношення людей до бізнесу у США та поділитись досвідом, отриманим у Каліфорнії.

2

“По перше, потрібно боротись; по-друге, якщо ви працюєте в ІТ-сфері, варто поїхати туди хоч раз; по-третє, вчіть англійську, і по-четверте, підіймайте свою амбітність, а для цього вам треба хоч раз туди поїхати”, – завершив свою розповідь Юрко Филюк.

Кожна з ідей викликала чимало відгуків, критики та порад від аудиторії, проте “креш” витримали всі – стартапери отримали від організаторів запрошення на конференцію у Львові, а переможцями сьогоднішнього заходу визначили “Stafffr”.

Наступний Startup Crash Test, за словами організаторів, відбудеться вже у квітні.

Мар’яна Пранничук

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.