Люди

Стараюсь діяти так, якби в мене не було права схибити, – стрілець-сапер 710 бригади Олег Лотоцький

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківець Олег Лотоцький з позивним «Угрюмий» до війни займався пошуком та перепохованням тіл жертв політичних репресій та воєн.

Каже, що навички з цивільного життя стали йому в нагоді на війні, оскільки легко вмів орієнтуватися на місцевості та працювати з різного роду пошуковими пристроями, йдеться на сторінці 710 бригада охорони Держспецтрансслужби.

Олег Лотоцький, сапер, без права на помилку

До війська Лотоцький пішов на третій після повномасштабного вторгнення. Хотів стати сапером і був мобілізований до лав 710 бригади охорони Держспецтрансслужби

Ні дня не полишав спроб здобути омріяну спеціальність і улюблену роботу. Під час відбору, потрапив до бойового підрозділу бригади. Де врешті решт я втілив свою мрію в реальність, став сапером – стрільцем, – говорить Олег Лотоцький.

Після пів року служби на цій посаді військовий вирішив розширити спеціалізацію й навики. Після проходження навчання потрапив до взводу аеророзвідки.

Олег Лотоцький, сапер, без права на помилку

У житті стараюсь керуватися гаслом «Без права на помилку». Стараюсь діяти так, як би в мене не було права схибити, – пояснює Лотоцький.

Вдома його чекає дружина. До речі, каже, він перший в полку одружився, будучи на службі.

Як і всі, мріє про перемогу і закінчення війни. Також мріє подорожувати світом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.