Люди

«Спілкування з громадськістю зробить відбір у поліцію більш прозорим», – Тарас Виноградник

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Члени поліцейської комісії провели в Івано-Франківську перше засідання, де обговорили атестацію та новий відбір майбутніх поліцейських. У складі комісії є три представники правоохоронних органів та двоє – від громадськості.

«Поліцейська комісія буде комунікувати з громадським середовищем, – каже представник від громадськості, голова обласної організації партії «Самопоміч» Тарас Виноградник. – Коли система закрита, там можуть бути зовсім інші прояви. Ми це вже бачили і знаємо, як це було колись. Спілкування з громадськістю зробить відбір у поліцію більш прозорим і публічним».

Комісія спланувала процедуру висвітлення у ЗМІ, також створять сторінку у соцмережі «Фейсбук». Всі охочі зможуть залишити там інформацію про кандидатів, а комісія ретельно її перевірятиме.

«Ми не можемо знати все про спосіб життя і поведінку того чи іншого працівника поліції. Тому перед проведенням атестації поліцейських повідомлятимемо про це громадськість, – говорить Виноградник. – Будемо залучати людей, і закликаємо, щоб вони нам допомагали інформацією про ту чи іншу людину. Її зможемо враховувати при атестації, присвоєнні чергових звань, переміщенні по службі».

Перевіряти інформацію, навіть анонімну, будуть спеціальні структурні підрозділи управління Національної поліції. Результати перевірки комісія висвітлюватиме публічно.

«Є сухі показники по роботі – статистика. Але ж ми не знаємо, як людина веде себе в житті. Тому нам потрібні комунікації з громадянським суспільством», – додає Тарас Виноградник.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.