Люди

До Франківська привезли ікону Вишгородської Богородиці та мощі святого Папи Івана Павла ІІ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську до 20 березня перебуватимуть ікона Вишгородської Богородиці та мощі святого Папи Івана Павла ІІ в рамках приготування до Світового Дня молоді, що у липні цього року відбудеться у Кракові, повідомляє прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

XXUUam0glBA

Ці реліквії подорожують по різних єпархіях УГКЦ, готуючи усіх вірних до цьогорічного Світового Дня молоді, що в липні цього року відбудеться у Кракові. Протягом кількох днів помолитися перед мощами та іконою зможуть студенти вищих навчальних закладів міста,  а також всі бажаючі — у різних храмах міста.

Сьогодні, 16 березня, реліквії привезуть в Івано-Франківський національний медичний університет, а з 18.00 перебуватимуть в Греко-католицькій духовній семінарії ім. священномученика Йосафата.

У четвер Вишгородська ікона та мощі святого папи з 10:00 до 13:00 будуть виставлені в актовому залі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника; з 14:00 до 15:30 — в актовому залі Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу; а з 17:00 у храмі Вознесіння Господнього, по вул. Чорновола, 136 а.

grafik

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні