Люди Фото

Софія Бережницька з Івано-Франківщини стала одним із переможців конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом (Фото)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Києві компанія «Санофі в Україні» оголосила результати VII всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Конкурс проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми «Діабет. Допоможемо разом».

Церемон_я нагородження_2

На урочистій церемонії, яка відбулася у столичному парку імені Тараса Шевченка, оголосили імена переможців, яких обрали члени журі конкурсу: Гієм Граньє (директор «Санофі в Україні», Наталія Зелінська (голова Асоціації дитячих ендокринологів України) та Павло Шилько (генеральний продюсер премії «YUNA»).

Церемон_я нагородження_1

 Номінація «Мої улюбленці»:

Алєксєєва Аліса (м. Полтава)

Землякова Марина (м. Сміла, Черкаська обл.)

Номінація «Мій край»:

Кочина Діана (м. Хмельницький)

Чурута Вадим (м. Золотоноша, Черкаська обл.)

Номінація «Мої фантазії»:

Алєксєєнков Андрій (м. Харків)

Нагуляк Юлія (м. Вінниця)

Ропчан Надія (с. Молодія, Чернівецька область)

Номінація «Моє майбутнє»:

Деревинський Матвій (с. Трипілля, Київська обл.)

Бережницька Софія (с. Кулинка, Івано-Франківська обл.)

Моє майбутнє-Бережницька Соф_я

На фото – малюнок Софії Бережницької

Номінація «Моя сім’я»:

Вороніна Поліна (м. Кривий Ріг)

Миргород Ірина (м. Одеса)

Номінація «Мої друзі»:

Крекова Олена (м. Слов’янськ, Донецька обл.)

Традиційно ще одного переможця — Ірину Стьопіну — обрали користувачі соцмережі Facebook шляхом голосування на офіційній сторінці конкурсу .

Переможц_

Переможці конкурсу отримають можливість пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» в Миргороді за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів України.

Виставка дитячих малюнк_в

«Діти з цукровим діабетом потребують особливої підтримки, щоб зрозуміти особливості свого стану та усвідомити, що він жодним чином не обмежує їхні можливості, — каже Гієм Граньє, директор «Санофі в Україні». — Сьомий рік поспіль ми проводимо конкурс малюнка, щоб заохотити маленьких пацієнтів спробувати себе в мистецтві та допомогти їм мислити позитивно. Адже це надзвичайно важливо для успішного контролю захворювання».

_нсталяц_я про здоров`я

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Понад 8 000 дітей в Україні живуть з цим захворюванням, у тому числі понад 1300 — віком до 6 років. І ми спостерігаємо тенденцію до постійного зростання кількості дітей з цукровим діабетом, надто швидко – серед дошкільнят. Асоціація дитячих ендокринологів України висловлює вдячність компанії Санофі за тривале плідне партнерство у соціальній підтримці хворих дітей та їхньому оздоровленні у найкращому санаторії для дітей з діабетом».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.